List motywacyjny do banku

List motywacyjny do banku

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
List motywacyjny do banku 5.00/5 (100.00%) 3 ocen

Tadeusz Prostowski

Ul. Kwidzyńska 87/34, 80-299 Gdańsk

Tel. dom. (58)796 72 98

Tel. kom. 620-845-965

E-mail: tadeusz.prostowski@wp.pl

Obywatelstwo: polskie

 

Dyrektor Banku

Adam Bieliński

 

Odpowiadając na ogłoszenie, które zostało zamieszczone dnia 20-02-2015 roku w sprawie pracy dla pracownika banku chciałbym zaproponować na to stanowisko swoją osobę.

Opinia waszego banku sprawia, że moim największym marzeniem jest dołączenie do Waszego zespołu. Chciałbym mieć wpływ na jego rozwój i poświęcić swój czas i pracę, aby wpływać na jego popularność.

Ukończyłem szkołę w tym kierunku z wynikiem bardzo dobrym, dzięki czemu mogę wszystkie swoje umiejętności wykorzystać w pracy w Państwa banku. Co roku uczestniczę w kursach dokształcających, aby być na bieżąco z nowościami w dziedzinie bankowości. Będzie miało to wpływ na moje świeże spojrzenie na pracę w waszym banku.

Korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia w tej dziedzinie mogę wnieść bardzo wiele. Pracowałem w Banku Narodowym na tym stanowisku przez cztery lata. Jestem stworzony do tego, aby pracować z klientem i mieć dostęp do pieniędzy.

W ogłoszeniu zawarli Państwo, iż poszukiwany jest pracownik zdyscyplinowany i konsekwentny. Taki właśnie jestem i mogę wpłynąć na poprawę wizerunku waszego banku oraz współpracować z klientem na wysokim poziomie. Moje kwalifikacje i doświadczenie na pewno przydadzą się w pracy u Państwa.

Jestem idealnym kandydatem na oferowane stanowisko, dlatego wierzę, że będę mógł spotkać się z Panem na rozmowie kwalifikacyjnej.

Z poważaniem

Tadeusz Prostowski

Pobierz Wzory Listów Motywacyjnych ze strony

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>