List motywacyjny do urzędu

List motywacyjny do urzędu

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
List motywacyjny do urzędu 5.00/5 (100.00%) 3 ocen

Olaf Kisielewski

Ul. Tetmajera 96, 34-500 Zakopane

Tel. dom. (18) 945 65 45

Tel. kom. 689 765 120

E-mail: olaf.kisielewski@wp.pl

Obywatelstwo: polskie

 

Specjalista do spraw rekrutacji

Anna Jabłońska

Urząd Skarbowy

 

W „Tygodniku Miejscowym” dnia 29-08-2015 roku ukazała się Państwa oferta pracy dotycząca zatrudnienia urzędnika. Chciałbym przedstawić Państwu swoją kandydaturę.

Biorąc pod uwagę wysoki standard Państwa pracy oraz doskonałą opinię na rynku chciałbym mieć możliwość przyłożyć się do pracy nad nią.

Moją ogromną pasją jest praca za biurkiem i rozmowa z klientem. Uwielbiam rozmawiać z innymi i wypełniać dokumenty. Praca przy komputerze pozwala mi się zrelaksować. Znam obsługę wielu potrzebnych w urzędzie programów komputerowych. Bez niezbędnych szkoleń mogę rozpocząć pracę dla Was i przyczyniać się do poprawy funkcjonowania urzędu. Znam prawo w zakresie potrzebnym do wykonywania danej pracy.

Jestem wesoły i komunikatywny. Umiem nawiązać konwersację z każdym, nawet trudnym petentem, dzięki czemu każda sprawa urzędowa zostanie załatwiona jak należy.

W ofercie pracy jest napisane, że potrzebują Państwo osoby, która nie pracować w stresie i radzi sobie z nim doskonale. Jestem taką osobą. Nie przeszkadza mi praca w stresie i dzięki temu mogę bez problemu opanować nawet trudną sytuację.
Spotkanie kwalifikacyjne, na którym będziemy mogli się spotkać da mi szansę zaprezentować się z jak najlepszej strony i przekonać, że jestem najlepszym kandydatem na urzędnika.

Z poważaniem

Olaf Kisielewski

 

 

 

 

Pobierz Wzory Listów Motywacyjnych ze strony

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>