List motywacyjny doradca klienta

List motywacyjny doradca klienta

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
List motywacyjny doradca klienta 5.00/5 (100.00%) 2 ocen

Ines Tulczyńska

Ul. Szarych Szeregów 89/2, 82-300 Elbląg

Tel. dom. (55)900 98 23

Tel. kom. 789-098-980

E-mail: tulczynska-iga@wp.pl

Obywatelstwo: polskie

 

Kierownik

Tomasz Nicewicz

PHU Kompo

 

Jestem zainteresowana ofertą pracy umieszczoną w Gazecie Regionalnej w dniu 02-04-2015. Po przeanalizowaniu Państwa wymagań, wiem, że jestem najlepszym kandydatem na to stanowisko.

Wasza firma cieszy się bardzo dobrą opinią, stale się rozwija i wpływa na poprawę codziennego życia ludzi, dlatego chciałabym się identyfikować z nią.

Mam wykształcenie kierunkowe oraz przechodziłam wiele szkoleń. Mogę dzięki temu mieć znaczny wpływ na sprzedaż produktów w waszej firmie. Doskonały kontakt z klientem oraz wiara w możliwości produktu, który będę oferować sprawiają, że jestem w stanie sprzedać niemalże wszystko.

Mam pięcioletnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej. Wiem jak podejść do klienta i jak zaproponować produkty. Bardzo ważna jest umiejętność komunikacji, którą szkoliłam na kursach komunikacji interpersonalnej.

Czytając Państwa ogłoszenie zauważyłam, że najważniejszymi cechami poszukiwanego pracownika jest komunikatywność i miłe usposobienie. Jestem osobą, która doskonale spełni się w tym zadaniu. Uwielbiam kontakt bezpośredni z klientem i jestem w stanie bardzo dobrze zaprezentować firmę klientom.

Wierzę, że spotkamy się na rozmowie kwalifikacyjnej, abym mogła odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i pokazać, co potrafię.

 

Z poważaniem

Ines Tulczyńska

Pobierz Wzory Listów Motywacyjnych ze strony

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>