List motywacyjny informatyk

List motywacyjny informatyk

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
List motywacyjny informatyk 5.00/5 (100.00%) 3 ocen

Andrzej Starzycki

Ul. Augustowska 98/9, 54-112 Wrocław

Tel. dom. (71) 987 08 87

Tel. kom. 512 098 000

E-mail: andrej-starz@wp.pl

Obywatelstwo: polskie

 

Specjalista do spraw rekrutacji

Iwona Zbielewicz

Komp-Kordas

 

W Tygodniku Wrocławskim spotkałem ogłoszenie, w którym poszukują Państwo informatyka. Jestem zainteresowany pracą, gdyż wiem, że spełniam wszystkie Państwa oczekiwania

Opinia Państwa firmy na temat podejścia do klienta i pracowników jest bardzo dobra. Chciałbym przyczynić się do podnoszenia jakości pracy i stałym udoskonalaniu państwa usług.

Z wykształcenia jestem informatykiem. Skończyłem studia wyższe, jednakże informatyka jest moją pasją, którą rozwijam od najmłodszych lat. W każdej wolnej chwili zajmuję się udoskonalaniem swoich umiejętności i zdobywać doświadczenie.

Przez trzy lata pracowałem w jednej z większych firm, jako informatyk. Potrafię panować nad emocjami, jestem rzetelny i bardzo dokładny. Posiadam spore umiejętności, dzięki czemu wszystkie urządzenia w Państwa firmie będą pod doskonałą opieką. Potrafię działać samodzielnie, ale nie sprawia mi problemu praca w grupie. W Państwa firmie będę mógł się wykazać i sprawić, że wysoka jakość usług świadczonych przez was będzie jeszcze wyższa.

W ogłoszeniu uwzględniliście Państwo, że osoba, której poszukujecie musi być dyspozycyjna. Jestem osobą, która poświęca się całkowicie pracy z komputerami. Państwa firma zyska na tym, że zostanę zatrudniony.

Wyrażam nadzieję, że będziemy mieli możliwość spotkać się na rozmowie kwalifikacyjnej, abym mógł przekonać państwa, iż zatrudnienie mnie jest najlepszym rozwiązaniem.

 

Z poważaniem

Pobierz Wzory Listów Motywacyjnych ze strony

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>