List motywacyjny kierownik sklepu

List motywacyjny kierownik sklepu

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
List motywacyjny kierownik sklepu 5.00/5 (100.00%) 3 ocen

Iwona Sportowska

Ul. Poznańska 12, 08-103 Siedlce

Tel. dom. (25) 980 65 78

Tel. kom. 987 765 789

E-mail: iwcia.s@onet.pl

Obywatelstwo: polskie

 

Dyrektor

Tomasz Jabłoński

Sklep Wielobranżowy

 

Na stronie internetowej www.brakpracy.com dnia 15-05-2015 trafiłam na Państwa ogłoszenie. Wynika z niego, iż poszukują Państwo kierownika sklepu. Chciałabym w związku z tym zaoferować swoją kandydaturę na to bardzo ważne stanowisko.

Państwa Sklep jest jednym z częściej wybieranych przez klientów przede wszystkim przez to, że ma bardzo dobrą opinię. Klienci są zawsze zadowoleni i mogą kupić niemalże wszystko. Chciałabym identyfikować się z tą opinia i móc stale pracować nad jej udoskonalaniem.

Potrafię kierować grupą podwładnych mi osób, umiem rozdzielać zadania i wpływać na zwiększanie produktywności firmy. Mam spore doświadczenie w kierowaniu sklepem. Państwa Sklep zyska na tym, że zostanę zatrudniona. Umiem rozmawiać z podległymi mi pracownikami, potrafię zachęcić do bardziej wydajnej pracy i mobilizować do większego poświęcenia dla dobra sklepu.

Stale udoskonalam swoje umiejętności. Mam wykształcenie wyższe handlowe oraz wiele kursów kierowniczych. W Waszym sklepie mogę wprowadzić wiele ciekawych rozwiązań, które przyczynią się do jego większej popularności.

W ogłoszeniu uwzględniliście Państwo, iż zależy wam na osobie rzetelnej i komunikatywnej, która potrafi zapanować nad grupą osób. Biorąc pod uwagę swoje doświadczenie oraz umiejętności wiem, że jestem odpowiednim kandydatem na to stanowisko.

Wyrażam nadzieje, że dostanę szansę zaprezentować swoją osobę na rozmowie kwalifikacyjnej.

 

Z poważaniem

Iwona Sportowska

Pobierz Wzory Listów Motywacyjnych ze strony

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>