List motywacyjny księgowa

List motywacyjny księgowa

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
List motywacyjny księgowa 5.00/5 (100.00%) 3 ocen

Katarzyna Wiatrak

Ul. Wierzbicka 98/90, 26-620 Radom

Tel. dom. (48) 980 76 87

Tel. kom. 678 987 098

E-mail: wiatraczek@o2.pl

Obywatelstwo: polskie

 

Kierownik działu kadr

Aneta Zajączkowska

PHU Roman

 

W związku z ofertą pracy zamieszczoną w dniu 08-05-2015 na portalu www.pracujemy.com.pl pozwalam sobie przedstawić swoja kandydaturę na oferowane stanowisko.

Państwa firma cieszy się bardzo dobrą opinią zarówno w przypadku podejścia do klienta jak i do pracowników. Posiadam odpowiednie zdolności i umiejętności, aby dołączyć do was i razem pracować nad podnoszeniem poziomu obsługi klienta oraz dbać o finanse firmy.

Posiadam czteroletnie doświadczenie w pracy głównej księgowej w jednej z renomowanych firm. Wcześniej zdobywałam doświadczenie, jako księgowa pod okiem specjalistów w tej dziedzinie. Dzięki mojemu doświadczeniu finanse Państwa firmy będą w pełni bezpieczne.

Jestem osobą pracowitą, dlatego stale się dokształcam, odbywam kursy i szkolenia, aby być w łączności z nowymi przepisami. Moim hobby są komputery, dzięki czemu nie mam problemu z korzystaniem z programów komputerowych potrzebnych w pracy. Wpłynie to na poprawę funkcjonowania działu kadr w waszej firmie.

Ogłoszenie zawierało informację, że poszukujecie Państwo sumiennej osoby, która potrafi poprowadzić dział kadr i zadbać o wysoką jakość pracy tego działu. Jestem osobą odpowiedzialną i doświadczoną na tym stanowisku. Potrafię pokierować podległymi pracownikami i wpłynąć na znacznie większą wydajność.

Mam nadzieję, że przekonałam Pana swoją osobą i spotkamy się na rozmowie kwalifikacyjnej.

 

Z poważaniem

Katarzyna Wiatrak

 

Pobierz Wzory Listów Motywacyjnych ze strony

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>