List motywacyjny kucharz

List motywacyjny kucharz

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
List motywacyjny kucharz 5.00/5 (100.00%) 3 ocen

Robert Smolicki

Ul. Winnicka 87/2, 30-394 Kraków

Tel. dom. (12) 909 65 56

Tel. kom. 564 665 787

E-mail: smolak@gmail.com

Obywatelstwo: polskie

 

Kierownik

Roman Andrzejczak

Restauracja „Romańska”

 

Odpowiadając na ogłoszenie umieszczone dnia 28-05-2015 roku w „Tygodniku Lokalnym” chciałbym zaproponować swoją kandydaturę na zaproponowane stanowisko.

Chciałbym nawiązać współpracę z restauracją cieszącą si ę wysoką renomą, a Państwa restauracja jest jedną z najlepszych. Wysoka jakość świadczonych usług sprawia, że chciałbym się z nią identyfikować.

W zawodzie kucharza pracuję od sześciu lat. Pracowałem dotychczas w jednej z lepszych restauracji, gdzie zdobywałem doświadczenie kucharskie pod okiem mistrza. Swoje doświadczenie i umiejętności mogę wykorzystać w Państwa restauracji, przykładając się w ten sposób do wzrostu jej popularności.

Z wykształcenia jestem kucharzem, jest to również moje hobby. Z pasją tworzę doskonałe potrawy, potrafię również pracować w stresie. Państwa restauracja potrzebuje osoby sprytnej i zaangażowanej w wykonywanie obowiązków na najwyższym poziomie.

W ogłoszeniu zawarte było, aby pracownik posiadał doświadczenie, ale był chętny do nauki. Jestem odpowiednim kandydatem na dane stanowisko, gdyż spełniam wszystkie oczekiwania. Mogę dzięki temu wpłynąć na zwiększenie popularności restauracji.

Wierzę, że będzie dane nam się spotkać na rozmowie kwalifikacyjnej, podczas której zaprezentuję nieco szerzej swoje zalety i umiejętności.

 

Z poważaniem

Robert Smolnicki

Pobierz Wzory Listów Motywacyjnych ze strony

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>