List motywacyjny magazynier

List motywacyjny magazynier

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
List motywacyjny magazynier 5.00/5 (100.00%) 3 ocen

Ireneusz Zalewski

Ul. Sadowa 312, 21-500 Biała Podlaska

Tel. dom. (83) 124 98 09

Tel. kom. 657 765 897

E-mail: zalewski.irek@gmail.com

Obywatelstwo: polskie

 

Dyrektor

Sławomir Tucholski

FHU Dragon

 

W „Gazecie Codziennej” dnia 06-04-2015 roku ukazało się Państwa ogłoszenie o zatrudnieniu magazyniera. Chciałbym zaproponować swoją kandydaturę, gdyż sądzę, że jestem najlepszą osobą na to stanowisko.

Praca w magazynie jest tym co chciałbym robić. Chcę nawiązać współpracę z firmą, która szanuje pracowników i klientów. Opinia Państwa firmy jest bardzo dobra, chciałbym współpracować z Państwem, aby stale się dokształcać i wpływać na stałe podnoszenie wizerunku firmy.

Posiadam doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Moje umiejętności organizacji pracy, siła fizyczna oraz ukończony kurs obsługi wózków widłowych pozwoli mi w pełni oddać się pracy na tym stanowisku. Wasza firma zyska rzetelnego pracownika, który z pasją będzie wykonywał powierzone mu obowiązki.

Mam wyksztalcenie kierunkowe. Ukończony kurs magazyniera, potrafię zorganizować pracę sobie oraz pracownikom podległym. Bez większych trudności dostosuję się do poleceń wydawanych przez przełożonego. Praca w magazynie jest moją pasją. Państwa firma może wiele zyskać na moim zaangażowaniu w wykonywane przeze mnie obowiązki.

Oczekują Państwo od potencjalnego pracownika umiejętności samodzielnej organizacji pracy oraz znajomość dokumentów magazynowych. Jestem w związku z tym najlepszym kandydatem, gdyż spełniam zaznaczone wymagania.

Na rozmowie kwalifikacyjnej, która mam nadzieję odbędzie się, chciałbym zaprezentować nieco dokładniej swoje możliwości i pokazać Państwo jak wiele możecie zyskać zatrudniając mnie na to stanowisko.

 

Z poważaniem

Ireneusz Zalewski

 

 

 

Pobierz Wzory Listów Motywacyjnych ze strony

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>