List motywacyjny mechanik

List motywacyjny mechanik

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
List motywacyjny mechanik 5.00/5 (100.00%) 3 ocen

Karina Złotopolska

Ul. Szkolna 125, 01-508 Piaseczno

Tel. dom. (22) 765 23 45

Tel. kom. 506 987 453

E-mail: karinka@gmail.com

Obywatelstwo: polskie

 

Kierownik

Tomasz Załęski

Warsztat Samochodowy „Oponka”

 

Na portalu ogłoszeniowym www.ogloszeniacodzienne.pl trafiłam na państwa ofertę pracy. Zostały w nim zawarte wymagania odnośnie dyspozycyjności oraz umiejętności samodzielnego naprawiania pojazdów. Wiem, że jestem osobą, której Państwo poszukują.

Chciałabym nawiązać współpracę z solidnym warsztatem, który do każdego zlecenia podchodzi bardzo profesjonalnie i traktuje dobrze pracowników. Opinia Państwa firmy sprawiła, że postanowiłam wysłać do państwa swoją ofertę.

Jestem mechanikiem z zamiłowania, ale także z wykształcenia. Od dziecka interesowały mnie sprawy związane z naprawianiem i dawaniem drugiej szansy zepsutym urządzeniom. Skończyłam szkołę w tym kierunku. Moje czteroletnie doświadczenie oraz umiejętności wyniesione ze szkoły i codziennego życia sprawią, że w waszym warsztacie nie będzie problemów nie do rozwiązania.

Znam wszystkie modele aut, potrafię samodzielnie zdiagnozować problem i usunąć usterkę. Jestem silna fizycznie i poradzę sobie z najtrudniejszymi zadaniami w tej pracy. Potrafię słuchać, ale także doradzać. Może to przyczynić się do znacznie większej popularności waszego warsztatu i zwiększyć zaufanie do niego.

W swojej ofercie pracy piszą Państwo, że pracownik powinien być odpowiedzialny, silny i posiadać potrzebne umiejętności. Uważam, że spełniam wszystkie wymagania i jestem najlepszym kandydatem na to stanowisko.

Sądzę, że przekonam Pana do swojej osoby na rozmowie kwalifikacyjnej, jeśli tylko dostanę taka szansę.

 

Z poważaniem

Karina Złotopolska

Pobierz Wzory Listów Motywacyjnych ze strony

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>