List motywacyjny nauczyciel

List motywacyjny nauczyciel

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
List motywacyjny nauczyciel 5.00/5 (100.00%) 3 ocen

Leon Zawadzki

Ul. Hetmańska 32, 60-252 Poznań

Tel. dom. (61) 985 58 65

Tel. kom. 509 854 876

E-mail: leosiek.z@gmail.com

Obywatelstwo: polskie

 

Dyrektor Zespołu Szkół numer 12

W Poznaniu

Iwona Wojnarowicz

 

W zawiązku z ofertą pracy umieszczoną dnia 16-09-2015 roku w „Głosie Nauczycielskim”, chciałbym przedstawić Państwu swoją kandydaturę.

Wasza szkoła cieszy się ogromnym zaufaniem zarówno rodziców jak i Ministerstwa Edukacji. Chciałbym przyczynić się do jej ciągłego wzrastania i sprawić, ze moja ciężka praca pomoże umocnić opinię, która funkcjonuje dotychczas.

Z wykształcenia jestem nauczycielem, ale jest to także moja pasja. Uwielbiam dzielić się z innymi swoją wiedzą i wiem jak to zrobić, aby dotrzeć do wszystkich. Mam czteroletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i wierzę, że uda mi się uzyskać zaufanie dzieci uczących się w Waszej szkole. Rozumiem dzieci i potrafię znaleźć z nimi wspólny język, dzięki temu szkoła zyska nauczyciela z powołania.

Wiem jak ważne jest, aby nauczyciele stale się dokształcali. Staram się regularnie uczestniczyć w kursach i szkoleniach nauczycielskich, co wpłynie na znacznie wyższe kwalifikacje nauczycieli w waszej szkole.

W anonsie umieścili Państwo wymagania, którymi są umiejętność zrozumienia dzieci, cierpliwość i chęć stałego dokształcania się. Wiem, że jestem najlepszym kandydatem na to stanowisko.

O mojej odpowiedniej kandydaturze mogę przekonać państwa na rozmowie kwalifikacyjnej, na której będę mógł szerzej przedstawić swoje umiejętności.

 

Z poważaniem

Leon Zawadzki

 

Pobierz Wzory Listów Motywacyjnych ze strony

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>