List motywacyjny policjant

List motywacyjny policjant

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
List motywacyjny policjant 5.00/5 (100.00%) 4 ocen

Izabela Wrońska

Ul. Szczygla 78, 00-370 Warszawa

Tel. dom. (22) 986 37 80

Tel. kom. 982 654 560

E-mail: izka.wronska@gmail.com

Obywatelstwo: polskie

 

Komendant Policji w Warszawie

Tomasz Lipiński

 

Pozwalam sobie przedstawić Panu swoją kandydaturę w związku z informacją na stronie internetowej Urzędu Pracy o naborze do służby w Policji.

Wasza jednostka była kilkakrotnie nagradzana za wyniki w służbie. Jestem osobą, która wkłada całą swoja energię w pracę. Moja odpowiedzialność i zamiłowanie do przestrzegania prawa może przydać się w Waszej jednostce.

Mam wykształcenie wyższe. Staram się dokształcać i zdobywać nowe umiejętności. Siła fizyczna sprawi, że poradzę sobie w każdej sytuacji. Chciałabym stać na straży prawa i mieć możliwość ingerować, gdy jest ono łamane. Jako funkcjonariusz policji chciałabym wpływać na wysoką jakość działania Waszej jednostki.

Ukończyłam kurs samoobrony oraz szkolenia w zakresie komunikacji interpersonalnej. Moje umiejętności i zaangażowanie mogą wpłynąć na wzrost zaufania do policji, szczególnie w Waszej jednostce.

Jednym z wymagań była sprawność fizyczna. Jestem odpowiednią osobą na dane stanowisko, gdyż posiadam odpowiednie wykształcenie i regularnie chodzę na siłownię, aby podnosić swoją sprawność.

Wierzę, że zostanę zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną i będę mogła przekonać Pana, że wasza jednostka wiele zyska zatrudniając mnie.

 

Z poważaniem

Izabela Wrońska

Pobierz Wzory Listów Motywacyjnych ze strony

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>