List motywacyjny pracownik biurowy

List motywacyjny pracownik biurowy

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
List motywacyjny pracownik biurowy 5.00/5 (100.00%) 3 ocen

Sławomir Skowroński

Ul. Kwiatkowskiego 13, 37-450 Stalowa Wola

Tel. dom. (15) 912 078 666

Tel. kom. 913 542 789

E-mail: skowronski.slawek@wp.pl

Obywatelstwo: polskie

 

Dyrektor

Aniela Sobecka

PHU Słonecznik

 

W odpowiedzi na anons dotyczący zatrudnienia pracownika biurowego umieszczony w dniu 12-03-2015 roku na stronie internetowej www.pomocwpracy.pl chciałbym zaproponować swoją osobę na to stanowisko.

Firma Słonecznik jest jedną z najlepszych na rynku w swojej branży. Chciałbym współpracować z firmą odpowiedzialną i konkretną, podchodzącą poważnie do klientów i pracowników. Pragnę przyczynić się do wzrostu zaufania do niej i pracować nad jak najlepszą opinią.

Ukończyłem szkołę średnią w zakresie administracji. Często uczestniczę w kursach oraz szkoleniach, które pozwalają mi podnosić swoje kwalifikacje. Moje wykształcenie może wpłynąć pozytywnie na pracę w biurze waszej firmy. Ogromne znaczenie ma również moje zaangażowanie w pracę. Jestem rzetelny i dokładny, a to przełoży się na dbałość o każdy element pracy biurowej w waszej firmie.

Posiadam czteroletnie doświadczenie w pracy biurowej. Szkołę ukończyłem ze stopniem celującym i taką tez ocenę otrzymałem z praktyk, które odbyłem jeszcze w czasie szkoły. Wasza firma wiele zyska zatrudniając mnie na to stanowisko.

W anonsie zawarte było, iż firma wymaga umiejętności wypełniania i pilnowania dokumentacji biurowej oraz doskonałej organizacji pracy. Jestem osobą samodzielną i dbam o każdy element wokół mnie. Co wpłynie na znacznie lepsze wykonywanie pracy biurowej oraz czystość stanowiska pracy.

Jeżeli zostanę zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną będę mógł lepiej zaprezentować swoją osobę na to stanowisko.

 

Z poważaniem

Sławomir Skowroński

Pobierz Wzory Listów Motywacyjnych ze strony

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>