List motywacyjny pracownik produkcji

List motywacyjny pracownik produkcji

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
List motywacyjny pracownik produkcji 5.00/5 (100.00%) 3 ocen

Grzegorz Skalski

Ul. Polna 123, 82-110 Kąty Rybackie

Tel. dom. (55) 534 87 234

Tel. kom. 509 066 780

E-mail: grzes-skalski@wp.pl

Obywatelstwo: polskie

 

Kierownik

Leon Słoński

PHU Słomianka

 

Odpowiadając na Państwa ogłoszenie, które ukazało się dnia 16-10-2015 w „Tygodniku Warmińskim” w sprawie poszukiwania pracownika produkcji, chciałbym zaproponować swoją kandydaturę na to stanowisko.

Firma Słomianka cieszy się ogromną popularnością wśród klientów i wśród pracowników. Słynie z szacunku do człowieka. Chciałbym mieć szansę spełniać się zawodowo wśród takich właśnie osób.

Jestem śliny fizycznie. Poradzę sobie w każdej sytuacji. Moje doświadczenie na produkcji może sprawić, że państwa firma będzie działał lepiej. Odpowiedzialność za powierzone mi zadania jest moim głównym atutem i wpłynie na wykonywane obowiązki. Wasza firma ma szansę się rozwijać zatrudniając takiego pracownika jak ja.

Na produkcji pracuję dziesięć lat. Mam ogromne doświadczenie oraz umiejętność pracy w zespole. Potrafię podporządkować się wydawanym poleceniom i dokładnie wykonuję wszystkie powierzone zadania. Będę pracował na dobrą opinię Państwa firmy i dołożę wszelkich starań, aby przyczynić się do jej większej popularności.

W ogłoszeniu piszą Państwo, iż osoba na to stanowisko powinna być odpowiedzialna i dokładnie wykonywać wszystkie zadania. Uważam, że jestem najlepszym kandydatem na proponowane przez Pańską firmę stanowisko.

Wierzę, że na rozmowie kwalifikacyjnej będę miał szansę pokazać się z jak najlepszej strony i przekonać Pana, że jestem odpowiednią osobą.

 

Z poważaniem

Grzegorz Skalski

 

Pobierz Wzory Listów Motywacyjnych ze strony

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>