List motywacyjny praktyki

List motywacyjny praktyki

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
List motywacyjny praktyki 5.00/5 (100.00%) 3 ocen

Anita Rogalska

Ul. Pieniężnego 54, 11-200 Bartoszyce

Tel. dom. (89) 876 45 98

Tel. kom. 987 094 654

E-mail: rogala.anita@wp.pl

Obywatelstwo: polskie

 

Dyrektor

Adam Dworniak

FHU Dywanik

 

W związku z anonsem umieszczonym w „Tygodniku Podmiejskim” w dniu 23-05-2015 chciałabym zaproponować swoją osobę na praktyki.

Jestem w trakcie szkoły kierunkowej i chcę zdobyć praktykę pod okiem doświadczonych fachowców. Państwa firma ma bardzo dobrą opinię, ogromne zaufanie klientów i jest nagradzana w wielu konkursach. Chciałabym uczyć się od najlepszych.

W szkole jestem jednym z najlepszych uczniów, wygrywam olimpiady i konkursy tematyczne. Wiele umiem, jednakże bardzo ważne jest poparcie tego praktyką, która przyda mi się w przyszłości. Moja pracowitość oraz umiejętność pracy w zespole przyda się w Państwa firmie.

Jestem osobą kontaktową i chętnie dostosowuję się do oczekiwań. Potrafię pracować w zespole, ale również samodzielnie wykonywać zadania. W Państwa firmie będę mogła zdobywać tak potrzebne doświadczenie, które w przyszłości zaowocuje doskonałą pracą. Po ukończeniu szkoły chciałabym rozpocząć pracę w waszej firmie, jeżeli będę się sprawdzać w pracy i dacie mi Państwo taką możliwość.

W anonsie zawarta była informacja, iż osoba, której poszukujecie musi być kontaktowa i niekonfliktowa. Taka właśnie jestem, dlatego wiem, ze spełniam Państwa oczekiwania.

Chciałabym na rozmowie kwalifikacyjnej przedstawić bliżej swoje umiejętności oraz pokazać jak bardzo zależy mi na zdobywaniu doświadczenia pod okiem specjalistów.

 

Z poważaniem

Anita Rogalska

Pobierz Wzory Listów Motywacyjnych ze strony

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>