List motywacyjny recepcjonistka

List motywacyjny recepcjonistka

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
List motywacyjny recepcjonistka 5.00/5 (100.00%) 3 ocen

Iwona Dereska

Ul. Bukowskiego 190, 15-568 Białystok

Tel. dom. (85) 945 81 19

Tel. kom. 723 543 675

E-mail: dereska@gmail.com

Obywatelstwo: polskie

 

Kierownik

Adam Solski

Hotel „Pod Lwem”

 

W odpowiedzi na ofertę pracy umieszczoną dnia 04-06-2015 roku w „Dzienniku Lokalnym” chciałbym zaproponować swoją osobę na to stanowisko.

Kierując się doskonałą opinią Państwa hotelu oraz idealne podeście do pracowników i gości hotelowych chciałbym nawiązać z wami współpracę.

Ukończyłam studium hotelarskie z wyróżnieniem. Doświadczenie zdobywałam w zagranicznych pensjonatach i hotelach, gdzie uczyłam się zawodu oraz języka. Jestem doświadczonym pracownikiem recepcji. Będzie miało to wpływ na promocję Państwa hotelu.

Przykładam bardzo wielką wagę do codziennej pracy. Umiem rozmawiać z gośćmi hotelowymi. Moja znajomość czterech języków sprawia, że w waszym hotelu mogę rozmawiać z gośćmi z całego świata i pomóc im doskonale się zaaklimatyzować. Często uczestniczę w kursach, podczas których uczę się, w jaki sposób komunikować się z ludźmi i jak ważne jest dobre samopoczucie klienta dla pozycji hotelu na rynku. Jestem osobą, która spełni się pracując dla Państwa.

W ofercie pracy zawarta była informacja, iż osoba, której poszukujecie powinna być komunikatywna i odpowiedzialna. Jestem taką właśnie osobą z ogromnym, światowym doświadczeniem.

Mogę przekonać Państwa do swojej kandydatury na rozmowie kwalifikacyjnej, na której mam nadzieję dane będzie nam się spotkać.

 

Z poważaniem

Iwona Dereska

 

 

 

 

Pobierz Wzory Listów Motywacyjnych ze strony

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>