List motywacyjny sekretarka

List motywacyjny sekretarka

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
List motywacyjny sekretarka 5.00/5 (100.00%) 3 ocen

Karolina Malińska

Ul. Ostrogórska 65, 41-200 Sosnowiec

Tel. dom. (32) 905 65 23

Tel. kom. 458 986 123

E-mail: malinska.karolina@gmail.com

Obywatelstwo: polskie

 

Dyrektor

Sebastian Korecki

PHU Korecki

 

Odpowiadając na ofertę zatrudnienia, która została umieszczona na stronie internetowej www.pracadlawszystkich.pl chciałabym przesłać swoją odpowiedź.

Zapoznałam się z Państwa doskonałą opinią na rynku zarówno w przypadku jakości oferowanych produktów jak i w podejściu do klienta. Chciałabym identyfikować się z marką Waszej firmy i wpływać na kreowanie jej na rynku.

Jestem absolwentem szkoły kierunkowej. Z wyróżnieniem ukończyłam szkołę i uczestniczyłam w kursach, które przygotowywały mnie do pracy sekretarki. Doświadczenie zdobywałam pod okiem specjalistów w kilku krajach Unii Europejskiej, gdzie uczyłam się języka. Mogę przydać się w Państwa firmie również w komunikacji z klientami.

Jestem sumienna i dokładna, co przełoży się na doskonałą jakość wykonywanych przeze mnie obowiązków. Jestem osobą inteligentną i elegancką, co może wpłynąć na odpowiednie postrzeganie Państwa firmy wśród klientów.

Według ogłoszenia zależy państwu najbardziej na tym, aby kandydatka na to stanowisko miała odpowiednią prezencję i umiejętności organizacyjne. Jestem taką właśnie osobą. Mogę w doskonały sposób zaplanować Państwu kalendarz pracy i sprawić, że codzienne funkcjonowanie i panowanie nad firmą będzie znacznie łatwiejsze.

Na rozmowie kwalifikacyjnej mogę przedstawić szczegółowo swoje zalety i udowodnić, że jestem najlepszą osobą na to stanowisko.

Z poważaniem

Karolina Malińska

 

 

 

 

 

Pobierz Wzory Listów Motywacyjnych ze strony

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>