List motywacyjny sprzedawca

List motywacyjny sprzedawca

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
List motywacyjny sprzedawca 5.00/5 (100.00%) 3 ocen

Teresa Dworniak

Ul. Lubańska 761, 63-630 Zgorzelec

Tel. dom. (75) 765 89 04

Tel. kom. 506 712 546

E-mail: dworniak.teresa@wp.pl

Obywatelstwo: polskie

 

Kierownik

Lena Daniszewska

Sklep „Gruszka”

 

W odpowiedzi na ogłoszenie o zatrudnieniu, które ukazało się dnia 12-10-2015 roku w „Głosie Zgorzelca” chciałabym zaproponować swoją osobę na dane stanowisko.

Kierując się doskonałą opinią Państwa sklepu chciałabym się identyfikować z marką i jakością prezentowanych usług oraz wpływać na stałe podnoszenie standardów w Waszym sklepie.

Ukończyłam szkołę handlową z wyróżnieniem, kurs kasy fiskalnej oraz kursy komputerowe. Jestem więc przygotowana do najtrudniejszych zadań w sklepie. Od dziecka moją pasją było sprzedawanie i rozmowa z ludźmi. Jestem komunikatywna i zorganizowana. W Waszym sklepie mogę przyczynić się do podniesienia jakości obsługi oraz podejścia do klienta.

Moja sumienność i siła fizyczna przydadzą się w codziennej obsłudze klientów. Jestem osobą kulturalną, umiejącą nawiązać kontakt z ludźmi. Potrafię wykonywać polecenia i słuchać zdania innych. Potrafię również samodzielnie zorganizować pracę. W Państwa sklepie mogę być częścią zespołu i wpływać na stałe podnoszenie wizerunku sklepu.

Ogłoszenie zawierało informację, że potrzebna jest osoba komunikatywna i sprytna. Posiadam te zalety i potrafię je należycie wykorzystać.

Na spotkaniu kwalifikacyjnym mogę przedstawić siebie z najlepszej strony i pokazać, że umiem sprostać każdemu zadaniu.

Z poważaniem

Teresa Dworniak

 

 

 

Pobierz Wzory Listów Motywacyjnych ze strony

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>