List motywacyjny staż

List motywacyjny staż

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
List motywacyjny staż 5.00/5 (100.00%) 3 ocen

Igor Walicki

Ul. Ogrodowa 134, 81-759 Sopot

Tel. dom. (58) 872 769 076

Tel. kom. 523 650 987

E-mail: walicki.igor@gmail.com

Obywatelstwo: polskie

 

Dyrektor

Olaf Zagórski

PHU Złota Rybka

 

W związku z Państwa ogłoszeniem umieszczonym na portalu najleszeogloszenia.pl, w którym poszukują Państwo stażysty, chciałbym zaproponować swoją kandydaturę.

Jestem absolwentem szkoły kierunkowej, którą ukończyłem z najlepszym wynikiem. Szybko się uczę, chętnie dokształcam się na zajęciach dodatkowych czy też tematycznych kółkach zainteresowań. Moja wiedza jest jeszcze bardzo świeża, dzięki czemu wasza firma zyska zdolnego ucznia, który już wiele potrafi i może przydać się w kadrze.

Chcę zdobywać doświadczenie pod okiem specjalistów. Odbyłem praktyki w tym zawodzie ze stopniem celującym. Uczę się szybko, a praca taka jest moją pasją, dlatego z wielkim zapałem będę przykładać się do pracy, aby wasza firma wzrastała w siłę i zyskiwała zaufanie klientów.

Z ogłoszenia wynika, że poszukują Państwo osoby, która szybko się uczy i chce zdobyć doświadczenie w tym zawodzie. Jestem najlepszym kandydatem do odbycia stażu w Państwa firmie, gdyż posiadam wszystkie cechy, które zostały wymienione w ogłoszeniu o staż.

Wierzę, że uda mi się przekonać Państwa do swojej kandydatury na rozmowie kwalifikacyjnej, na którą mam nadzieję dostanę zaproszenie.

 

Z poważaniem

Igor Walicki

Pobierz Wzory Listów Motywacyjnych ze strony

Udostępnij
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>