Oddaj swój 1% potrzebującym

Już niedługo każdy z nas będzie musiał złożyć zeznanie podatkowe za rok ubiegły. Od kilku dobrych lat mamy możliwość, przy okazji rozliczenia się z urzędem skarbowym, zrobić coś dobrego i pomóc tych najbardziej potrzebujących.

 

Oddając swój jeden procent podatku podopiecznym fundacji lub stowarzyszeń przyczyniamy się do czynienia dobra. Nas to nic nie kosztuje, wystarczy w odpowiedniej rubryce wpisać numer KRS (listę Organizacji Pożytku Publicznego znajdziemy na stronie Ministerstwa Finansów), możemy również podać cel szczegóły (czyli dla kogo ma być bezpośrednio przekazany nasz jeden procent). W dzisiejszych czasach bardzo dużo ludzi potrzebuje takiego wsparcia (dzieci małe i duże, ludzie młodzi i starsi a także zwierzęta).

 

Warto pomóc bo dzięki temu Ci ludzie mają szansę na wyjazd rehabilitacyjny lub kupno sprzętu potrzebnego do prawidłowego funkcjonowania a pomagając np. schroniskom dla zwierząt, przyczyniamy się do zakupu karmy, nowych bud dla psów i innych zwierząt. Taki niewielki czyn może zdziałać tyle dobrego.